hiz-sabitleme-kapak

Günaydın Oto Hastanesi; Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nın verdiği yetkiyle ve Türk Akreditasyon Kurumu (TÜRKAK)’un denetimleri çerçevesinde TS EN ISO IEC 17020 Standardına göre Damper Kasa Monteli araçların montaj sonrası muayenesini yapan Akredite bir kuruluştur.

Günaydın Oto Hastanesi yapmış olduğu muayeneler esnasında dünya standartlarına göre muayene yöntemi ve ölçüm aletlerini kullanarak trafikte seyreden damperli araçların donanımsal olarak araçlardan kaynaklı olası kazaları önleyerek can ve mal kayıplarının önüne geçmeyi kendine asli görev bilmiştir. Bu yüzden Damper Kasa Araçların muayenesini Regülasyon 89 Ek-V te belirtilen yöntemlere göre gerçekleştirmektedir.

Günaydın Oto Hastanesi bünyesinde Damper Kasa Monteli Araçların muayenesini gerçekleştiren Test ve Muayene Sorumlusu Mühendislerimiz alanında deneyimli ve eğitimli kişilerden oluşmaktadır. Test ve Muayene sorumlularımız dünya standartlarında Damper Kasa Monteli Araçlar hakkında ki gelişmeleri takip eden ve sürekli kendini yenileyen kişilerdir.

Günaydın Oto Hastanesi kendisine yapmış olduğu Damper Kasa Monteli Araç Muayenesinde  Gizlilik, Tarafsızlık ve Bağımsızlık ilkeleri konusunda kendi Test ve Muayene Yöntemlerini sürekli geliştirerek  bu ilkeler çerçevesinde güncel tutmaya özen göstermektedir.

ECE R-89 Hız Sınırlayıcı Tertibat Muayene ve Prototip Testi
Azami Yüklü ağırlığı 12 tonu aşan motorlu taşıtlara ECE yönetmeliği gereği hız sınırlayıcı takılmalıdır. Hız ayarlayıcısının maksimum noktası 90km/h olarak kurulması gerekmektedir Hız sınırlandırıcı ECE R-89 hükümlerini sağlamalıdır.
Günaydın Oto Hastanesi olarak ECE R-89 Hız Sınırlayıcı Tertibat Muayene ve Prototip Testini Bağımsız, Tarafsız ve İlkeli olarak yapıyoruz.